HiKoki CJ18DB-W4Z akkus szúrófűrész (akku és töltő nélkül)
18 V, 0-2500 löket/perc, fűrészlap, porelszívó
Egységár (darab):
Cikkszám:
CJ18DB-W4Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus szúrófűrészek
Leírás
  • Még gyorsabb vágás.
  • Kompakt gép: még könnyebb és kényelmesebb használatot biztosít az előd modellhez képest.
  • LED lámpa: a beépített LED lámpa megvilágítja a vágás vonalát.
  • Fúvó funkció: jól látható a vágási vonal.
  • Akkumulátor és töltő nélküli változat!
Szállítási terjedelem:
  • saruvédő
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati löketszám: 0 - 2500 löket/perc
Maximális vágásmélység, fa: 135 mm
Maximális vágásmélység, lágyacél: 10 mm
Lökethossz: 26 mm
Lapdőlés: 0 - 45°
Maximális vágási szög (jobb / bal): 45°
Teljes hossz: 266 mm