HiKoki DH28PECWSZ SDS-plus fúró-vésőkalapács
900 W, 3.4 J, 3 kg
Befogás: SDS-plus;
Egységár (darab):
Cikkszám:
DH28PECWSZ
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki fúrókalapácsok, fúró-vésőkalapácsok
Leírás
  • Kettős szigetelés.
  • SDS-plus befogás.
  • Fúrás, ütvefúrás, vésés üzemmód.
  • Szénkefe nélküli motor.
  • RFC: reaktív erő szabályozás a hirtelen túlterhelés ellen.
  • UVP rezgéscsillapító rendszerrel ellátott.
  • A vésőszár hegyének szöge beállítható.
Műszaki adatok:
Névleges teljesítményfelvétel: 900 W
Üresjárati fordulatszám: 0 - 950 ford./perc
Ütésszám: 0 - 4300 ütés/perc
Egy ütés energiája: 3,4 J
Furat átmérő betonban: 28 mm
Furat átmérő betonban fúrókoronával: 50 mm
Furat átmérő acélban (adapter + fúrótokmány): 13 mm
Furat átmérő fában (adapter + fúrótokmány): 32 mm
Gép tömege: 3 kg
Gép hossza: 355 mm