Bosch EXPERT EXBA18V-40 Li-ion akkumulátor, 18 V, 4.0 Ah
COOLPACK 2.0 és tabless technológia.
A termék az alábbi kategóriákban található:
Bosch akkumulátorok és töltők
Leírás
  • Nagy teljesítmény: 2000 W-os maximális teljesítmény a nagy igénybevételű alkalmazásokhoz.
  • Egyetlen akkumulátor mindenhez: kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerével is.
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Súly: 0,605 kg
Akkukapacitás: 4.0 Ah
Akkumulátor méretei (szélesség x hosszúság x magasság): 80 x 121 x 51 mm
Az EXBA18V-40 nagy teljesítményű Expert akkumulátor akár 2000 W maximális teljesítményt biztosít a nagyobb igénybevételt jelentő alkalmazásokhoz (belső laboratóriumi tesztadatok alapján; pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátorral), a lehető legkompaktabb kialakításban. Az akkumulátor fejlett tabless cellatechnológiát használ, míg a hagyományos akkumulátorok multi-tab cellákkal készülnek, amelyek csak két tabet használnak áramútként. Ez egy gyenge pont, amely növeli az akkumulátor ellenállását. A „tabless” cellatechnológia megoldást nyújt a problémára. Ez az akkumulátor két áramút helyett számtalan párhuzamos áramúttal rendelkezik. Az eredmény: kisebb ellenállás, alacsonyabb hő, lenyűgöző teljesítmény és kiemelkedő energiasűrűség. Az új, megerősített, robusztus háznak és a COOLPACK 2.0 technológia kiváló hőkezelésének, valamint a tabless cellatechnológiának köszönhetően az EXBA18V-40 hosszú élettartamú, ezért ideális a tartósságra és teljesítményre építő szakemberek számára.
Az EXBA18V-40 az EXAL18V2-320 vagy az EXAL18V-160 készülékkel együtt használva -10 °C és +55 °C közötti töltési hőmérséklet-tartományt biztosít. 5 LED-es töltöttségállapot-kijelzővel rendelkezik, amely kijelzi a maradék kapacitást és a hibakockázat észlelését. Kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor rendszerével is.