HiKoki M1808DAW2Z akkus élmaró (akku és töltő nélkül, Hitbox kofferben)
18 V, 10000-30000 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
M1808DAW2Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus élmarók
Leírás
  • Gyorsabb, mint egy hálózati gép.
  • Kategóriájában a legkönnyebb.
  • Szabályozható sebesség.
  • Könnyen beállítható.
  • Porgyűjtő adapter: segítségével porszívóhoz csatlakoztatható.
  • Kettős LED világítás: kiváló láthatóság.
  • Tengelyzár: könnyű bit csere.
Szállítási terjedelem:
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám: 10000 - 30000 ford./perc
Befogótölcsér kapacitása: 6 mm és 8 mm (vagy 1/4")
Maximális lökethossz: 40 mm