HiKoki P18DSLW2Z akkus gyalu (akku és töltő nélkül, Hitbox kofferben)
18 V, 82 mm, 16000 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
P18DSLW2Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus gyaluk
Leírás
  • Nagy sebességű motor.
  • Elektromos motorfék.
  • Gumírozott markolat.
  • Maximum 9 mm horonymélység.
  • Hátsó "sarok emelő".
  • Porelszívási lehetőség.
Géppel szállított tartozékok:
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akku: 18 V / Li-ion
Gyalulási szélesség: 82 mm
Gyalulási mélység: 2 mm
Üresjárati fordulatszám: 16 000 ford./perc
Teljes hossz: 332 mm